Amsterdam Turu


Amsterdam Turu

AMSTERDAM TURU

3 Gece 4 Gün

Uçak ile Ulaşım

 

1 GÜN. İSTANBUL- AMSTERDAM

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinden yapılacak uçuşumuz için uçuştan  2 saat önce havalimanında olmanız gerekmektedir. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları’nın 8Q 371 tarifeli seferi ile saat 11:15’de Amsterdam’a hareket. Saat 14:00’da varış. Otele transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

2 GÜN. AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve tüm gün Amsteramın tadını çıkartabilirsiniz. Geceleme Otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz alışveriş yaparak, dileyen misafirlerimiz ise Amsterdamın Kanallarını dolaşıp, Bloemen market çiçek pazarını ve Albert Cuypstraat pazarını ziyaret ederek, Magere Brug Köprüsü’nü görüp akşam üzeri Vondelpark’ta dinlenerek günleri tamamlaya bilirler.

3 GÜN. AMSTERDAM

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve tüm gün Amsteramın tadını çıkarabilirsiniz. Geceleme Otelimizde.
 

Dileyen misafirlerimiz Amsterdamın renkli sokaklarında gezerek veya güzel cafelerde oturarak vakit geçirebilirler,dileyen misafirlerimiz ise Şehirin kalbi olan Dam meydanın eşsiz görkemliği ve Yeldegirmenlerini görüp gezme fırsatı bulabilirler.

4 GÜN. AMSTERDAM - İSTANBUL

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından saat 10:00'da odaların boşaltılması ve serbest zaman. Havalimanına serbest transfer. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Onur Havayolları 8Q 372 tarifeli seferi ile saat 14:55'de İstanbul Atatürk Havalimanı'na uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 19:25’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

·         Onur Havayolları tarifeli seferi ile istanbul - Amsterdam - İstanbul gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

·         Amsterdam'da 3 gece 4 gün belirtilen veya benzeri otellerde oda-kahvaltı (3 continental kahvaltı) konaklama

·         Havalimanı ve güvenlik vergileri

·         Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

·         Türkçe rehberlik hizmeti

·         Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri

·         Amsterdam panoramik şehir turu

·         Vize ücreti,servis bedeli (Vize Ücreti Sorunuz )(Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.) Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları. Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)

·         Müze ve ören yerleri girişleri

·         Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

·         SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır. Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

GENEL UYARILAR & NOTLAR
**Hollanda polisi eski pasaportları üzerinde Schengen vizesi dahi olsa, kabul etmeyebiliyor. Böyle bir durum karşısında ülkeye giriş yapılamayıp, Türkiye'ye geri dönmek zorunda kalınabiliyor. Bu sebeple Yeni Pasaportta ve vize alınması tavsiye edilir. Acenta  bu durum karşısında sorumluluğu bulunmamaktadır.
 

NOT: Acenta; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup,28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.