Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu


Günübirlik Sapanca Maşukiye Kartepe Turu

GÜNÜBİRLİK SAPANCA MAŞUKİYE KARTEPE TURU

 

HER CUMARTESİ ve PAZAR SABAHI HAREKET 

MAŞUKİYE ÖZEL KÖY KAHVALTISI VE MEŞHUR ÖĞLEN YEMEĞİ FİYATA DAHİLDİR

 

1. GÜN : HAREKET

Değerli misafirlerimiz 06.30 Yenibosna Yanyol BP Otoparkı ( Yenibosna Airport Outlet Center 50 Metre Yanında Havalimanı Tarafına Doğru) – 07.00 Harbiye Cumhuriyet Caddesi Merkez Ofis Önü – 07.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Yanı  - 07.45 Kartal Yemek Center – 08.15 Çayırova Mc Donalds Önünden 08.45 İzmit Halk Evi Durağı ( İzmit - Adapazarı yönünden )hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz hareket ile otobüs içi ikramlar ile birlikte Maşukiye’ye hareket. 1.5 saatlik bir yolculuğun ardından ilk olarak yeşillikler içindeki Maşukiye’ye ulaşıyoruz. Burada size özel hazırlatacağımız muhteşem bir köy kahvaltısı yapıyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra bölgenin ön plana çıkmasında büyük bir rolü olan şelalelere doğru orta zorluk derecesindeki bir parkurda yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Yürüyüş sonrasında Kartepe’ye varış. Dileyen misafirlerimiz ( hava şartlarına göre köy kızakları ve şambreller ile kayak ) veya rehberimiz eşliğinde yürüyüş yapabilirler. Öğle yemeği için Maşukiye iniyoruz öğlen yemeği sonrası, akşam çay ve kahvelerimizi ( Ekstra ) Sapanca Gölü kenarında yudumladıktan sonraİstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Normal hava ve yol koşullarında saat21.00 – 22.00 arası İstanbul’a ulaşıyor ve sizlere üzülerek veda ediyoruz. 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

*    Tourisma veya Travego Mercedes Vb. Otobüsler İle Ulaşım 

*    Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri                                                                            

*    Otobüs İçi İkramları                                         

*    Maşukiye’de Özel Köy Kahvaltısı ( Kiremitte Köy Peyniri, Kiremitte Köy Yumurtası, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Reçel, Bal, Kaymak, Tereyağı, Zeytin, Patates Cipsi, Patates Cipsi, Sigara Böreği, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Biber, Söğüş, Kızarmış Ekmek, Limitsiz Çay )

*    1 Adet Öğle Yemeği ( Kiremitte Alabalık ya da Köfte, Kiremitte ½ Mantar ya da ½ Köy Peyniri, Salata 1 İçecek dâhil.

*    http://www.osmanlibahcesi.com.tr/ Osmanlı Bahçesi

*    Rehberlik Hizmetleri

*    Otobüs için yeterli sayı olmadığında 14 Kişilik MercedesSprinter veya Royal, Prestij, Turkuaz Marka 27 kişilik Klimalı, yatar koltuklu araçlar ile turlar yapılabilir. 

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tüm Özel Harcamalar  
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
* Kayak Takımları ve Lift Ücretleri